View Single Post

Old 09-08-2010, 18:12  
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

- moras se trgnuti..znam da glupo zvuci..ali..tako je ma0ne uspavljuje..

- taj ma0ne je na vrh 3. a vladaju 5.i 6. ..da li ima nesto kreativno da volis raditi? Pisi, dogadjaje, price, avanture, izmisljaj i stavljaj na papir..
-dobra je i komunikacija preko interneta me60ur, me je u 12., internet je za tebe..
-meni ovo lici na brokeraj ili na neku zaradu preko interneta, mozda prodaja oglasnog prostora..mozda da sama pokrenes kakvu web stranicu,ako me kuzis..

Posao ti mora biti kreativan ali ti nisi boem, treba ti dobra placa da te motivira..

Sto se tice ljubavi..tu ces morati poraditi na prilagodjavanju drugoj osobi...jer zbog nedostatka opozicija, ne shvacas suprotnosti, vjerojatno ti se kompromisi cine prezahtjevni..a bas su vazni u odnosima...plus MO U sco, posesivnost i ljubomora, pa onda zapravo jako malo prostora ostaje partneru da bude svoj...da ga prihvatis sa vrlinama i manama...
Vjerojatno je isti problem i sa poslom..
A bas vage imaju potrebu ali i zadacu da traze ravnotezu, tako da je moguce da i ti vec znas kako treba, samo bez straha i sa vise odlucnosti...

Isto tako mozda previse eng. Trosis na prijatelje ili bracu, morjs pozatvarat te ventile i obratit paznju na one koji te iscrpljuju, pa nekako izbjeci takve situacije,ljude..

Organiziraj se,budi aktivna, spost, rekreacija ,napravi !razuman! plan i pridrzavaj ga se...nikako pretjerat i gonit sve i svast od jednom
Naši sponzori
Advertisement