View Single Post

Old 06-08-2010, 00:42  
dijana819
Švrća

dijana819's Avatar

dijana819 je offline
Registrovan: Jul 2010
dijana819 je na dobrom putu
Standardno

@princess77

hehe, pozz veliki. bas me raduje kad cujem da delim ime sa nekim posto je prilicno retko :-)
hvala na uputstvu, ipak mi je jasnije sad ;-) mogu sama pokusati dok ne nadje vreme i volje neko od iskusnijih.
pozz :-)

@Kina

hehhe... dobra si. jel mi to porucujes na posredan nacin da nista ne ocekujem? mozda je tako i bolje jer kad nema ocekivanja, nema ni razocarenja ;-) ipak, mislim da je to samo jedan preduslov, ipak tu moraju biti i aspekti, ali i volja natusa, akcija i spremnost.
pozz :-)

sutra mi pocinje solar, a ja vec duze vreme samo prevrcem progresije, direkcije, solar i pokusavam da dokucim sta i kako.
emotivni zivot mi se vec zahuktao- izasla iz veze od 10 meseci sa osobom sa kojom sam zivela, ali se aktivirala prica sa drugom osobom zapoceta pre dve godine (medjutim stvar je tu prilicno komplikovana). molim vas da mi kazete kakvi su izgledi sto se ljubavi tice i konketno te "veze", cekam ga dve godine.
i sama vidim da je akcenat na ljubavnom planu (Ur, Ju i Mo u 5k, Ma i Ve u 11k, Ve0Pl(nat)...)
treba mi objektivno misljenje. hvala puno

molim vas da mi kazete koju rec za posao... kada mogu da ocekujem promenu??? ili bar da me uputite sta da pratim. So mi je vladar 10 a Ma 6. ali koje planete u aspektu sa vladarima datih kuca, na osnovu vaseg iskustva i znanja, donose zaposlenje?

hvala

promenu u smislu zaposlenja, naravno

Last edited by Vojvotkinja; 29-10-2010 at 22:47..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement