View Single Post

Old 25-07-2010, 18:18  
mermaid
Švrća

mermaid's Avatar

mermaid je offline
Registrovan: Jul 2010
mermaid je na dobrom putu
Standardno

Meni tranzitni Saturn kroz mesec dana izlazi iz 12. kuce, a bio je u njoj protekle dve godine. Sta mogu da kazem... Bilo je strasno tesko i mislim da je ovaj Saturn bas pokazao onu pravu simoliku tranzitiranja kroz 12. kucu kod mene. Crne misli, izolacije, povlacenje u sebe, cesti problemi sa zdravljem (srecom nista ozbiljno!), los kvalitet sna, kosmari... Skoro je dosetao u Vagu i ja sam imala prvi put u zivotu problema sa bubrezima. Eto... U svakom slucaju, ono sto je najvise bilo istaknuto u tom periodu je izuzetno lose psihicko stanje. Poceli su da se gomilaju problemi u porodici (sto je doprineo i ulazak tranzitnog Plutona u 4. polje), pocela sam sa intezivnim auto-sugestijama i unutrasnjim monolozima, istrazivanje psiholoske i psihijatrijske literature, cak sam ozbiljno razmisljala da krenem sa terapijama kod psihologa... Sve u svemu, tesko, ali poucno. Sada se spremam za novi ciklus, prekidam sa starim greskama, menjam lose stvari i osecam se kao nova Da ne bi bio off topic ovde, kad budem imala vremena, napisacu svoje iskustvo tranzita Saturna i kroz 10. i 11. kucu.

Solar 2015/2016
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement