Tema: Ve 0 Ma
View Single Post

Old 28-05-2007, 20:25  
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno

Imam i ja ovu konjukciju i to u Vagi.Ma je u 8,a Ve u 9.Obozavam je jer mi ona donosi odlican odnos sa muskarcima,mada mozda nesto malo previse intenzivan,i nikada nisam sama,a seks je odlican.Dakle gde god da krene Ve,prati je neki Ma,ili ,vise njih,zavisno od znaka.Kod mene probleme pravi ovaj Ma u 8 jer on kod partnera potencira ljubomoru.Moguce je da je to u stvari i posledica samog aspekta a ne polozaja mog marsa,jer je ovaj aspekt izuzetno jak .Takodje,od iskusnijih sam cula da je ovo aspekt neverstva,jer on tezi da se izrazi i kada si u braku,kada devojka od Ve postane Mo,a momak od Ma So,njegova silina ne moze se izbeci-znaci veze u braku,teznja da se i dalje bude Ma ili Ve,u zavisnosti od pola.Klasican ljubavnicki aspekt.Takodje znaci odlican odnos sa bratom,sto mogu da potvrdim.
Sto se psiholoskog aspekta tice on daje jedno veliko unutrasnje zadovoljstvo i harmoniju,kao i razumevanje suprotnog pola,jedinstvo dvojnosti,jin i jang,skoro pa savrsenstvo,ali onda bi smo pricali o sekstilu.

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Ja imam Ve0Ma u 8. kuci i ono sto je Merki napisala potpuno je tacno.. Samo sto moram da dodam da valjda zbog ove 8. kuce, mene dodatno inspirise na seks.. I nemam problem u svojoj glavi sto se tice braka, jedino sto ta veza mora biti pa bar blizu savrsene.. Naravno, ja sam devojcica, pa je moj odnos takav, ali za muskarce ne znam..
Pa,draga Viksi,VeoMa i jeste aspekt velike strasti,pa jos u 8!Kud ces vise!
Sto se braka tice,logicno je,mada nisam naisla na tako nesto u literaturi,Ve i Ma zele da uzivaju.Ovaj aspekt skoro isto deluje i kod muskaraca i kod zena,u pitanju je konjukcija.

Quote:
Originally Posted by flipica VIdi Poruku
Negde sam procitala da muskarac sa aspektom VE 0 MA u strelcu nije za brak,a mene zivo zanima zasto?Konjukcija je u 5 kuci.Ako je neko raspolozen neka odgovori radoznaloj Flipici?????
Pogledaj sta smo sve napisali pa ce ti biti jasnije.Taj aspekt tezi da se izrazi i u braku,dakle vlasnik tog aspekta bi mogao da ima ljubavne vezice i kada bude bio u braku,pa jos je ova konjukcija u strelcu,koji voli da se zabavlja pa on to radi iz zabave,seks iz radoznalosti i zabave,seks kao igra i plus jako puno partnerki.Medjutim,ja ne bih tako generalizovala stvari,i grubo klasifikovala da neko sa tim aspektom nije za brak.Ne zaboravite da je natalna karta karta nasih mogucnosti u trenutku rodjenja,a ne prorocanstvo.Znam mnoge koji imaju bezvezne karte a zive odlicno i koji su snagom svoje volje sve to prevazisli.Takodje ,radila sam karte koje su savrsene a natusi ih uopste ne zive,da ne poverujes,a vreme rodjenja je 100% tacno.
Dakle,u ljubavi je potrebno slusati svoje srce koje ce vam reci da li vas vas partner voli ,a jako je mali procenat populacije u danasnje vreme 100% veran bez obzira na aspekte jer se seks ne shvata vise kao skandal,tabu tema,niti drustvo ostro osudjuje preljubnike,proslo je vreme gradjanskog morala,sto je uticalo na porast zena koje varaju,tj.koje su se seksualno oslobodile.
Mislim da se problemi ovog tipa uopste javljaju jer ljudi ne razlikuju ljubav i seks koji su potpuno razliciti pojmovi,i koji su savrsenstvo kada idu zajedno,naravno...
Nadam se da mi konzervativniji clanovi nece uzeti za zlo,jer i inace smatram da je sve u zivotu pitanje vere i ugla posmatranja,dakle,ne treba vas opterecivati niciji ve o ma u strelcu,nego uzivajte u njemu .

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Last edited by uspavana; 19-06-2007 at 18:24..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement