View Single Post

RE Sa u 12
Old 30-06-2010, 23:35  
dragananssm
Početnik

dragananssm je offline
Registrovan: Jun 2010
dragananssm je na dobrom putu
Exclamation RE Sa u 12

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
Volela bih da na ovoj temi pricaju svi oni koji su prosli Saturnov tranzit kroz 12 polje i ulazak u prvu kucu, kakva ste iskustva imali, kako ste se osecali, sa kim ste se druzili gde ste nalazili snagu??

Meni trenutno ulazi u 12 polje i znam da dolazi znacajan period u mom zivotu jer ce mi za koje vreme nagaziti i stelijum u prvom polju.
Osecam se kao u nekom vakumu totalno odvjojena od drustvenog toka jos mi prelazi preko Merkura pa mi je i komunikacija jako otezna ... sve nesto pocnem pa stanem (i ovu temu sam pocinjla 3 puta da otvaram i brisala) ono sto mislim kada kazem zvuci sasvim deseto i debilno, vise nikom nisam ni interesntna.
Sve u svemu nemanje energije, cilja snage i volje za nesto tumaranje i tako...

hajte molim vas komentarisite i djte licna iskustva, de se medjusobno pomognemo

pozdrav svima!!!
Meni je saturn jos uvek u 12 u kojoj imam merkura u konjukciji s juznim cvorom u vagi. Doneo mi je da idem kod neuropsihijatra, da ne znaju da mi odrede sta se desava sa mnom, cesto su mi davali pogresne lekove od kojih se nikako nisam osecala bolje. Dosta puta sam zavrsavala na hitnoj i opet nista. U svakom slucaju nista dobro mi nije doneo. Cak sam i morala jednu godina faxa da stagniram, udaljila sam se od drustva, eh da kola su mi obili, ukrali mi sva licna dokumenta, a sto se tice bolesti, isla sam na sve moguce preglede i sve je u redu, al jbg to ti je Sa u 12.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement