View Single Post

Old 16-06-2010, 00:05  
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Neprilagodjena je offline
Registrovan: Sep 2009
Neprilagodjena je na dobrom putu
Standardno

"Osecam se kao u nekom vakumu totalno odvjojena od drustvenog toka ... osecaj frustracije - znate kada zaista zelite nekakvu promenu, ma promenu svega u zivotu i onda krenete i stanete kao da ne znate sta hocete pa ja bih malo ovo pa ono i na kraju zavrsite sami kod kuce ili za kompom i samoca i izolacija na ovaj ili onaj nacin i izdvojenost ... nekako niste ni za sta, katastrofa!"
Potpuno isti slucaj kao sa mnom. Potreba za izolacijom, u nekim periodima samovoljna izolacija, a bilo je i perioda kada su me zdravstveni problemi zarobili medju cetiri zida. Par meseci pre nego sto je tranzitni Saturn usao u moje 12. polje, radikalno sam promenila nacin lecenja, inace hronicnog zdravstvenog problema. Taj period od 2-3 godine, sada dozivljavam kao jako tezak, ali i period prociscenja - telesnog i duhovnog. Uticaj Saturna se sam osetila i u smislu sto su se efekti lecenja jako sporo manifestovali, ali i pored svega toga, i pored svih muka koje sam prosla, ipak nisam odustala.
Takodje, kako Nedda rece. "Meni je saturn u 12 kuci doneo veliku motivaciju za bavljenje ezoterijom, astrologijom, psihologijom, nesvesnim (mada sam i inace stalno u tome) " . Bas u tom periodu ' prinudne ' izolacije sam se posvetila iscitavanju literature na temu astrologije, psihologije, pa cak i parapsihologije.
I imala sam utisak da me niko ne razume dovoljno, pa me to osecanje rezultiralo jos dubljim povlacenjem u sebe.
Ali sve vreme Saturnovog traznita kroz moju 12. kucu sam uzivala u divnoj vezi, koja, Bogu hvala i danas traje i krunisana je brakom . Promenila sam i mesto boravka i to mi je bilo jako potrebno.
Uskoro Sa ulazi u prvo polje, pa ne znam sta da ocekujem. Nadam se da ce biti neke promene na bolje, posto mi je to zaista potrebno .
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement