View Single Post

da se samo dodam...
Old 31-05-2010, 16:30  
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Cool da se samo dodam...

Ima Persona Chart, tj. Nine persona Chart : u suštini obe su iste ~ ovaj čart se bazira na opciji da se umesto natalnog Sunca postavi neka druga planeta ~ zvuči zbunjujuće ~ i jeste bez primera ~ pa na primer : meni je natalni Mesec na 12°54' Device i sad hoću da dobijem Moon Persona Chart ~ »mrdnem« Sunce da dodje na posziciju ~ stepen i minut ~ mog natalnog Meseca ~ tj. postavim da Sunce u tom Moon Persona Chart bude na 12°54' Device ~ i tako dobijem »nov čart« pa će taj Moon Persona Chart da mi pokaže sve ono što se vezuje za Mesec i nj simboliku {slično Lunarnom čartu} pa tako dobijem da mi je Moon Persona Chart 05h-09-1976 u 09h31am {mesto je uvek ◄mesto rodjenja►}

Napomena ~ sva ta »mrdanja« se dešavaju POSLE datuma rodjenja (!)

Znači ako hoću da dobijem Merkur čart ~ »mrdam« Sunce na stepen i minut gde mi je u natalu Merkur ~ na 22°02' Vage {to je datum : 16-10-1975 vreme 01h28am} i tako dobijam čart koji će mi pokazati kakav je moj IQ, gde se najviše ističe moj Merkur i sva njegova simbolika.

Pa za Venerin Persona Chart ~ »mrdam« Sunce na stepen i minut gde mi je natalna Venera ~ 29°31' Lava ~ pa datum bude 22-08-1976 u 13h14. naravno simboliku ovog čarta ne moram ni da vam objašnjavam

I tako se odredi za svaku od 9 natalnih planeta ~ zato se i zove »Nine Persona Charts«

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement