View Single Post

Old 12-05-2010, 22:13  
skribent
Obično gatalo

skribent je offline
Registrovan: Apr 2008
skribent je na dobrom putu
Standardno

Evo da pokusam: u jednoj sinastriji, kao sto rekoh, je moja Venera u konjukciji sa njegovim Saturnom. Rec je o ljubavnickom odnosu, gde ja osecam da me on bukvalno gazi sa svih strana i osecam se prilicno nemocno. Sto god pokusam, ne valja i uvek se krivica svaljuje na mene. E sad, ima tu naravno mnogo drugih bitnih aspekata kroz koje se veza mora gledati, ali rekla bih da upravo Ve0Sa daju tu nesrecnu notu odnosu, kao volimo se, i to bas, i osecam jaku povezanost, ponekada zastrasujucu i istovremeno divnu, a nikako vezu ne mozemo da sprovedemo u delo. I ja sam ta koja pokusava, nada se, veruje, a on kao da me samo neizmerno muci... I ja ovu vezu dozivljavam kao nesto "vecno" sto ce da traje iako ustvari nije realno i ne postoji u praksi.
A druga sinastrija mu dodje nesto slicno, samo sto ja nisam bas toliki mucitelj Ali ja sam ta koja koci, koja je nezadovoljna, nesigurna, a Ve je ta koja popusta i trpi. To bi i bio neki opsti zakljucak, Ve trpi a Sa ugnjetava na raznorazne nacine. Je li sad malo jasnije?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement