View Single Post

Old 05-09-2006, 23:06  
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Nany, vidjeh i ti sviras klavir kao ja Znam da su gudacki instrumenti sigurno Neptun, a sto se tice klavira ne znam tacno sta bi ga konkretno oznacilo kao instrument, ali definitivno Merkur ili Venera u Raku i Blizancima dobro sviraju Merkur su prsti, pa ce Me u Blizancima imati izuzetno brze prste,a u Raku ce najljepse donijeti muziku.Ima jos mnogo polozaja koji donose muzikalne tipove, ali za klavir mi se cini uvijek su vezani Rak , eventualno Blizanac. To je samo jedna od mojih procjena,jer znam par primjera. I ja dosta lijepo sviram, ali nisam dovoljno vjezbala pa sam teoreticar - imam Ve u Raku konjukcija ME u Blizancima. Bas sam gledala i troje izuzetnih pijanista koje znam imaju Me u Raku. Eto

A evo da dodam - kod tebe Ma u Raku, a vladar je 5. kuce koja se izmedju ostalog odnosi na kreativnost, umjestnost, stvaralastvno, rad sa djecom... Naravno u konjukciji sa Me, pa govori o tome da tvoj Merkur koji je na stepenu Blizanaca - prsti- moze da reprodukuje tu neku energiju Marsa , u tvom slucaju kroz sviranje. Volis klasicare, sigurna sam da je to zbog Me u 1. kuci. Ja najvise volim da sviram Bacha - motorika - Me u Blizancima, ali ima tu jos po nesto,moracu malo da poradim na tome ...

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Last edited by Skorpija; 14-09-2007 at 21:03..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement