View Single Post

Old 11-05-2007, 13:25  
sana
Obično gatalo

sana's Avatar

sana je offline
Registrovan: Aug 2006
sana je na dobrom putu
Standardno

zna mandrak sta govori. to je sigurno. bas mi se svidja ovaj naslov /misterija/ . kad u svojoj karti svedem vladare uklijestenih znakova na planete koje su u sjedistu, dodjem do So u Lavu u 7 i Ve u Vagi u 8.
uvijek je bilo tog neceg sa strane u vezi. bar neki flert lagani ili bezvezno nabacivanje. ali kako mislim da to /dejstvo uklijestenih/ pocinje sad, onda vam mogu reci da me sve to izludjuje.
nisam u vezi, a izlazim sa prijateljem koji se ponasa kao da smo u vezi. samo nam jos sex fali i to je to. istovremeno izladjem sa drugim tipom i sretnem prijatelja u gradu, ali sve je kao normalno. prijatelj i bi i ne bi vezu, ja iskreno, ne bi. taj tip, drugi, se pojavi i nestane, vidjamo se poslovno. ali nista.
treci tip, vec spominjan, sinastrija je u prilogu , treba da dodje, a i sam frca od energije i mislim da ima tako nekih letecih sema. ma ovo je ludnica. i jos mi samo treba da se udam i da dobijem tako nekog svrljatora i da sama budem takva. fuj. ma uzdam se u Saturna nabije osjecaj krivice, pa ako i zgrijesim necu drugi put heheehe
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement