View Single Post

Old 07-03-2010, 17:51  
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

cini mi se da ce se simbolika urana ovde pokazati kroz specifican nacin obavljanja posla, unosenje noviteta, novih pristupa i pogleda na rad uopste, kada za to dodje vreme.
Simbolika device (koja je ovde ipak glavna za donosenje odluke) je veoma siroka: cudna kombinacija simbolike merkura i saturna daju najrazlicitije profesije, spolja gledano: od pisaca, politicara, preko ekonomista i racunovodja pa do kozmeticara i usluznih delatnosti.
Obzirom da je vladar desete na Asc-u u devici, verovatno volis sredjenost, pedantnost, urednost i lepotu. Zahcaljujuci tome citav spektar zanimanja vezanih za estetiku ti stoji na raspolaganju - od kozmeticara, ako zelis brzo da se osamostaljujes pa do dermatologa ako zelis da ucis vise. Taj mars bi mogao da da i mogucnost estetske hirurgije.
Sunce (a i vladar Asc-a) ti je u dvanaestom polju, pa posto se vec interesujes za astrologiju, moguce je pretpostaviti da mozda i razne duhovne stvari zanimaju i/ili se bavis njima. Ukoliko to nije slucaj, rad u bolnici bi mogao lepo ispuniti tu simboliku.
Sa takvim polozajem sunce i meseca ne bi bilo neobicno ni da te zanima psihologija, ali bi onda kasnije trebalo dobro da razmislis sta tacno u okviru psihologije.
Ekonomija i srodne nauke bi te odvele u pravcu koji bi te nagonio da se stvarima koje ti vise leze bavis uporedo, pored karijere, sto mislim da ne bi najvise prijalo tom suncu. Slicna situacija je i sa pravima. Mada, verujem da za oba imas potencijala.
Sta god da odaberes verovatno ce ti se pruziti prilika da predajes jednog dana to mladjima, i da ih poducavas, mozda radis sa decom (vladar seste u petoj), mozda ne na samom pocetku karijere. Kada to postane aktuelno, verujem da ces biti u stanju da to uradis na jedan novi nacin, koji ce mladjim generacijama odgovarati.
Mozda ne bi bilo lose da kazes izmedju cega se dvoumis kada postavis ovakvo pitanje.
(Ja tehnicke struke nisam uzimala u obzir)
Naši sponzori
Advertisement