Tema: Harmonije
View Single Post

Old 03-03-2010, 15:39  
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

ma ja cu da postam pa sta bude neka bude :-)

vako ovo bi trebal biti moja 30ta harmonija za moju 30tu godinu

30ta-harmonija

nadam se da je karta tacna!
citala sam ove postove, nego nisam bas nasla odgovor na pitanje koje je vec postavljeno: zbog cega su ponekad AC i DC na istom stepenu (isto aki i MC/IC)?

ondak: kakvu ulogu igra fortuna u harmonijskom cartu? npr. za ovu godinu ja u egzaktnoj konjukciji sa nat. SO

recimo ako trazim nesto pod pitanjem ljubav, ondak pratim Ve (to je 6ta hamonija) e jel je pratim samo u harmoniskom cartu, tj koje aspekte pravi sa "harmonijskim" planetama ili isto tako aspekte sa natalnim? a sta ako ne pravi nikakve aspekte? zanci ove godine nema nista od toga? ili posmatram i 5tu natalnu kucu? ili posmatram i kucu gde je VE otisla?

e sada npr. harmonjiski MC/IC mi pada na natalnu 5tu kucu...meni i dalje nije jasno kako ovo da gledam jer je MC i IC na istom stepenu?? ili sam ja nesto pogresno uradila?

joj imam jos najmanje 157 pitanja :-) ali pokusacu da ne davim!

e i da postam ono iz 2007 godine:Originally Posted by saandraa
sunce mi u skorpiji u 6 kuci
mesec u12 bik -> opozicija
mercur mi retrogradan u 3 lav

joj meni se ova grafika tako lose otvara da su mi oci ispale koliko gledam

simso daj neki tip:jel dobro ili lose??

Grafika je takva jer je program takav ... na žalost ... klikni na sliku , trebalo bi da se uveliča , pa da se bolje vidi , tako je barem kod mene .

Da , dobro si rekla za sve te planete

Po nekoj logici , a već nisi , ove godine te čeka VELIKA desiće se iznenada , možda čak i na poslu , biće neobična i interesantna ... možda sad pred kraj leta ... shmile: KAKO SI OVO POVEZALA???

bilo bi fino kada bi se ovde stavili neki primeri, onda bi barem meni bilo lakse da povezem neke pricice sa harmonijskim chartovima, naravno ako nije problem

SOLARNA2011/2012
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement