Tema: Uran 0 MC
View Single Post

Old 19-02-2010, 16:25  
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

I ja sam ponosna vlasnica istog Naravno da ne moze da se ovaj kao ni bilo koji drugi aspekt kod svakoga u potpunosti isto ispolji. Samim tim sto su Uran i/ili MC u razlicitim znacima, i aspektima sa drugim planetama razne su varijante u pitanju.

Kod mene je situacija 90% takva. Nikada nisam mogla da prihvatim nesto samo zato sto je tako receno, uvek sam trazila obrazlozenje, pa sam zbog toga imala "probleme" u skoli - bila sam super djak, i mirno dete, nisam pravila probleme u klasicnom smislu te reci, ali kada mi npr. profesorka kaze da nije pristojno doci u skolu sa crnim ili zelenim lakom za nokte, ja ne mogu samo da poslusam ili da se napravim luda pa da bez ikakve rasprave ili objasnjenja opet dodjem tako, ne, ja moram da pitam "a zasto? a koji je lak pristojan? a zasto je roze pristojno a zeleno nije i sl.?"sve dok ne isteram to da ona nema nikakvo logicno objasnjenje i da nemam nameru da se prilagodjavam njenom licnom ukusu.

Ili, drugarica kreci sobu, ja pitam koje ce boje da bude plafon, a ona me zblanuto pogleda i kaze - pa bele, kako koje?! I onda naravno sledi moje pitanje - a zasto mora da bude bele, gde to pise da plafon mora da bude beo? I to je jedno od pitanja koje sam godinama postavljala, sve dok mi neko pametan nije objasnio da je stvar u upijanju i odbijanju svetlosti; e tad sam prihvatila ali moj plafon ipak nije beo.

Prosto imam potrebu da se bunim protiv nekih nametnutih obrazaca ponasanja, sve dok ne dobijem valjan razlog zasto je to tako.

Kod mene je to verovatno pojacano zato sto mi je Ur vladar Asc-a.

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
marijana prvi deo teksta mogu da potvrdim ali ne i drugi........imam mc u vodoliji ...i isto mogu da navedem sve sto sam napisala za ur 180 asc

buby ja te razumem
Skorpijice, tebi je Ur na DC-u. NIsam razumela sta si htela da kazes.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement