View Single Post

Old 28-04-2007, 23:30  
beba
Švrća

beba's Avatar

beba je offline
Registrovan: Feb 2007
beba je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim da ukljesteni znaci ispoljavaju energiju itekako samo na negativan i "nepravilan" nacin, npr energija je usmerena na pogresne stvari ne na prave....Npr ukljesten je znak Ovna i njemu komplementaran suprotni znak je Vaga , takodje ukljesten u nekog kuci , tako da ova dva znaka ne primaju energiju jedan od drugog, odnosno Vaga treba da uravnotezi i da harmoniju brzoj i nepromisljenoj Ovnovskoj energiji , ali posto su dva znaka ukljestena ne razmenjuju medjusobno energiju koja se razmenjuje izmedju svih znakova u natalu a posebno medju suprotnim znacima..to je celo objasnjenje koje sam nasla, sad sto se tice razmene energije po mojoj logici to znaci da su kuce , odnosno vrhovi kuca provodnici energije izmedju znakova, odnosno ona pozitivna????
energija riba, prelazi odnosno zaobilazi Ovna [ostavljajuci ga da se snalazi jadnicak sam kako zna i ume ] i posto vrh npr 3 kuce pocinje u Biku prelazi direktno na Bika..a isto tako jadna Vaga s druge strane je nesnadjena i nepravilno ispoljava svoju energiju ne primajuci balansirajucu energiju od drugih znakova zodijaka,...
tako nesto.....
Ali ako su ukljesteni Ovan i Vaga to ne znaci da osoba ne ispoljava te energije odnosno da je lenja, da nije lepa , da nije sarmantna , da nema diplomatske sposobnosti, energiju za akciju, samo sve to koristi sa velikim "neznanjem" i nepravilno i moze da se desi da sve te karakteristike "izadju na povrsinu" na neki "los" nacin i tako dalje

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement