View Single Post

Old 07-02-2010, 18:18  
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Stvar je u tome da se ne treba ništa odvajati...

Neće samo jedna od ovih tehnika odrediti sudbinu odnosa...znači gledati i jedno i drugo i nešto treće...i probati donjeti neki zaključak...naravno da je teže kad se radi o osobnim chartovima...

Evo kad već spominjemo razne cake....ima nešto i na onom linku koji je kolao prije nekog vremena...kad nadjem stavit ću...

Čovjek kaže da je moguće raditi Davison imeđu ...Davisona(ti+on) i njegovog natalnog charta...to je ono kako on doživljava vezu (ako ju uopče doživljava, ovisno što kažu aspekti)
A kad napraviš Davison Davisona (ti+on) i tvoje natalne...navodno se dobije što ti osjećaš i kako vidiš taj odnos...
Raditi Dejvison od postojeceg Dejvisona i natala !? Meni to deluje kao trazenje igle u plastu sena...
Znam da se Dejvison uporedjuje sa natalom i da se na Dejvison mogu uraditi direkcije, progresije... al' Dejvison na Dejvison... meni to deluje suvise, ali ja nemam pojma, pa cu cutati...
Interglossa, sekund. progresije se gledaju za brze planete, za spore Sa, Ur, Pl, Ne... ne, jer je jako malo pomeranje.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement