View Single Post

Old 29-01-2010, 03:25  
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ovako, kao prvo, smirit ću svoj karakter pa ću ti pokušati odgovoriti što mirnije:

Kao prvo, ja sam ovdje možda tri mjeseca, dakle ne dugo. Ako si primjetila i išla za time ( a očito jesi kada kažeš da neki ljudi ovdje vrše samo međusobnu interakciju) onda si valjda uočila da ja u zadnje vrijeme odgovoaram dosta ljudi na upite na bilo kojoj temi na kojoj mogu nešto pomoći ili uvidjeti. Dakle teza o tome da pričam samo sa jednom osobom ti ne stoji.

Kao drugo, u temi koju je otvorila Ivanna, ja sam rekla da je meni ok ako osoba nezna, ali se potrudi barem nešto sama interpretirati pa da zatraži nakon toga tuđu pomoć. I kada vidim da se netko trudi, kao interglossa, ja ću rado pomoći sa onime što znam.
Zašto? Jer znam kako je meni važno kada mi netko napiše i makar jednu riječ na moje vlastite analize i pomogne mi.

Kao drugo, ovako se vježbam i mogu dobiti povratnu informaciju.

Kao treće, slažem se da možda i neki zadnji post i nije za ovu temu, naša greška, ispričavam se. Meni nije teško priznat da sam pogriješila.

Kao četvrto, ako želiš da ti nešto rastumačim - pitaj me.

Kao peto, kontradiktorna si sama sebi, kažeš da misliš da neki ljudi vode međusobne razgovore, i da preskačemo vas neke koji ste postavili upit ( koji ja nisam ni vidjela iskreno). Kako misliš da odg i tebi ili bilo kome drugome, ako ne međusobnom interakcijom?

Kao šesto kada nekome upućuješ kritiku, onda to napravi izravnu, ja ne trpim ljude koji govore o meni, predamnom, i onda me opisuju u 3. licu.

Kao sedmo, zahvaljujem ti se na iskrenosti iako nisi u pravu.

Kao osmo, pogledaj mi natalni chart i nauči nešto: ja obožavam pomagati ljudima tako da me tvoj izljev bjesa poprilično povrijedio. I dobro sam ti uopće i odgovorila pristojno, jer imam jako kratak fitilj...valjda uran na kraju 2

Kao deveto, sada možemo normalno porazgovarati pa me pitaj što te zanima i pomoći ću ti.

I kao deseto, potrudi se malo i sama oko nekih stvari u životu. Ja vidim da ti je karta lijepa i da imaš mnogo dobrih stvari, sviđa mi se tvoja 7 kuća braka..a i 9...mislim da biš ti trebala u inostranstvo ako već nisi otišla... ali...moraš malo primiriti strasti i potruditi se, ne samo kritizirati ljude koje nisi ni uspijela procijeniti.

Pozdrav

Last edited by zvjezdica; 29-01-2010 at 03:40..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement