View Single Post

Old 29-01-2010, 01:58  
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Pa ako gledamo tog Grka nije ni čudo:

vrh 7 ti je u blizancima, vladar merkur na ASC i to u konjukciji sa ASC...
Blizanci su varljivi to znaš...i još ti je taj merkur retro...

9 poljem, inostranstva ti vlada mjesec koji je u 7...dakle simbolički taj grk..a saturn ti kvadrida mjesec, tako da mislim da je to znak ne trajnosti toga braka.

Mjesec u 7 zaista govori o tome koliko ti želiš jedan normalan brak. Nažalost, mjesec je u opoziciji sa suncem koje je u prvoj..i to mnogo utječe na tebe..to je ono što te najviše u životu i muči...

meni se nesviđaju ove opozicije i kvadrati saturna koji treba donjesti neku trajnost...

Uran kao vladar 4 kuće ( obitelj, dom) ti je u opoziciji sa saturnom i ima dosta kvadrata...nekako mi to ismbolički ukazuje na to talasanje po pitanju obiteljskog života..nestalnost...

što se tiče tog drugog čovjeka, sa kojim imaš kćer...zaista ga i jesi voljela, jer vladar 9 ti je mjesec koji je u 7 Stvarno si ga osjećala kao onog pravog bračnog partnera...čak više time što ti se 9 kua nastavlja u lavu..a vladar lava je sunce...sunce ti je na ASC...i da nema ove opozicije sunca i mjeseca to bi ja mislim bio odličan brak.

E zaboravih,...jupiter koji ti je vladar prve je također u 7..to pojačava tu želju za brakom...i taj jupiter ti je u konjukciji sa mjesecom i donekle ga izvlači iz ovih ružnih aspekata..

Ovaj treći komšija što s enije želio ženit...pa naravno...vrh 11 u djevici...vladar merkur na ASC u 1..retro...neki nestabilan kao i grk k tome mu je i uran skoro na vrhu 11...pa je vjerojatno da zbog toga nije želio u brak..mada uran ima ljepi sekstil sa neptunom...vladarom tvoje pete (veze) pa mislim da je sa tim čovjekom i najidealniji spoj upravo veza a ne brak... Neznam zašto je to puklo...ali mislim da se on u vezi mnogo bolje snalazio nego u braku...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement