Tema: Harmonije
View Single Post

re : heh ♪♥♫
Old 25-01-2010, 14:37  
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow re : heh ♪♥♫

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Shmisho, a sta kada se Asc i MC nadju u 0 ? Ja uradih harmoniju za 38 god. i u njoj mi je Asc na 3,45 Blizanaca , a MC na 4,16 Blizanaca. I sad ako to uporedjujem sa natalnom imam egzaktnih 180 sa Ju i 0 sa Sa (orbis 2 st.) , bas... hmm... I ima li orbisa uopste?
Da, naravno da ima orbisa ~ pa ovo je isto kao da analizirate nečiju kartu ~ sva pravila analize su ista

To poklapanje pokazuje ili promene na poslu ili promene "društvenog" statusa ili pak (čak) stana & mesta gde sad živiš. Takodje, mogući su manji problemi sa finansijama ili pak veća ulaganja u neki privatan biznis ili pak renoviranje / kupovinu / prodaju stana. Moguć interesantan kontakt sa ljudima iz inostranstva, dok odnos sa partnerom se produbljuje (ili proširujete porodicu) Što se zdravlja tiče ~ obratiti pažnju na uro-genitalne probleme, slabiju cirkulaciju i probleme sa sluhom (koji se mogu javiti usled prehlade) a moguće je da će i jedan roditelj biti malo izbiljnije bolestan. Moguće su tužne vesti od daljnjih rodjaka (najverovatnije smrtni slučaj) ali je i dobijanje nekog sitnijeg nasledja od istog vrlo moguće.

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement