View Single Post

Old 03-04-2007, 00:46  
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Quote:
Originally Posted by sana VIdi Poruku
znaci, em cu ja da varam, em ce moj muz mene da vara! super. vladar 7 u 12, vladar 12 u 7, So120Ne, niko ne zna, ili svi znaju a prave se blesavi, kako to obicno biva ,
Muz intelektualno i duhovno bogat a mozda i materijalno i verovatno ce raditi neki posao skriven od javnosti (tajni ) ili u pozadini de nema direktnog kontakta sa ljudima
Quote:
pa Ve0Ma i Ve0Pl,
jaka strast kod tebe i privlacnost i tvoje ljubavi su jake i posebno jedna koju ces smatrati najveceom ljubavlju svog zivota(a ne mora to biti tvoj muz)i tu osobu ces pamtiti dok si ziva
Quote:
pa Mo90Ma Mo90Pl Mo90Ve,
e ovo su aspekti koji su suprotni od laganja i ti jednostavno pocrvenis kada lazes onda moze znaciti i tezak porodjaj ili carski rez. kao i to da se malo ,,muski" tj nasilno ponasas(MO-MA) a za MO-PL znaci i da mozes imati problema sa genitalnim organima,i da si veliki kriticar i da ljudima prvo trazis mane pa tek onda vrline.I MO-VE razdrazljivost i promene posle porodjaja(gojaznost i sl...)
Quote:
i u braku i bez braka, varam i to se ponavlja, jer Pluton tako voli. Ur90So, eto njemu iznenadnih komplikacija, Mo60Ur, mozda se ja ko macka provucem izmedju kapi hehehe

e to vec jesu aspekti prevare i mogu znaciti da cete se varati tek kad budete u braku iako ste se u periodu zabavljanja dobro upoznali i ne verujete u takve mogucnosti

Quote:
pa ne mogu da vjerujem stvarno! vjerovatno cu ja dozivjeti nagli preokret u svojoj glavi i onda ce se ta simbolika poceti ostvarivati, mislim, ima vremena, je li. mrzim varanje. flert mi je zabavan, vise mi lici na rekreaciju mozga, zabavlja me. ali stvarno prevariti, mislim da ne bih mogla zbog grize savjesti, nista drugo. ne zbog drugog ili drugih, vec cisto radi sebe. a kad bi me prevario, vise ne bismo imali o cemu da razgovaramo. tako mi se cini sada.
naravno da sada ne mozes da verujes ali tebe ce gristi savest zbog prevare a ne obrnuto da zbog grize savesti ne varas i mislim da si ti ta koja bi ipak oprostila muzevljevu prevaru i nasla bi opravdanje za njega ali ne i za sebe,naravno nadam se da ces znati da odolis iskusenjima koje ce ti tivot doneti

nije mi bilo tesko jer smo skoro ,,blizanci" ali jeste jaka ko stena

Last edited by Nenita; 19-06-2007 at 13:22..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement