Tema: Merkur
View Single Post

Old 02-04-2007, 00:38  
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Registrovan: Aug 2006
Nany je na dobrom putu
Standardno

Ne znam, ne znam ali posmatram. . . Nesto mi je tu dosta interesantno a to je njihovi Jupiteri i Neptuni u konjukciji i ono sto mi nije jasno je da li se kod muskarca(posto do sada nisu imali trudnoce) djeca gledaju redovno od pete ,sedme itd. ili se preskacu-zbog partnerke?????????
Dalje:Meni se svidjaju te konjukcije i lice mi na blizance,jer se nalaze planete u strijelcu(Jupiter u sjedistu)i vladalac te sedme(dvojni znak) a solar-koji sam otvorila ima Marsa u osmoj u Ovnu!!!! Po meni-operacija-carski rez! Ha,ima jos nesto. . u solaru je Mars na stepenu Urana-Vodolije,a Uran na stepenu 18. koji i nije bas sretan-a ko je sretan kada ide na carski rez? Ono sto mene brine je R Neptun na 22. na solarnom MC-u.a u sestoj natalnoj kuci.

Bambyyyyyyy,ja sam gledala te planete! I po mom vidjenju,jedino mi se ne svidja Mjesec u Vagi ali s njim vlada Venera iz Bikai vaga spada u plodne znake ili grijesim? po meni je frka u opoziciji sa Saturnom jadnog Jupitera i opozicija Merkura sa Neptunom,ali mislim da je Merkurica to vec prosla. . . i na kraju-ti blizanci su u trecoj kuci. . nista toliko bitno,sem saobracaja. . ne znam ,ali osjeca jedan Rak dva djeteta i pisite sta hocete . . . ja hocu blizance

Last edited by Nenita; 05-06-2007 at 23:59..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement