Tema: So0Mo
View Single Post

So0Mo
Old 30-03-2007, 18:58  
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno So0Mo

Oko ovog aspekta postoji vecita polemika da li je pozitivan ili ne.Preovladjuje stav da je bolji od kvadrata i opozicije ,osim kad je u egzaktnoj konjukciji.Neki autori svaku konjukciju dozivljavaju kao "spaljivanje Meseca",koji zbog blizine drugog svetla ne moze da dodje do izrazaja.
Otac i majka,mi i nas buduci supruznik,nase culo vida...Simbolika je velika,ja cu iz svog ugla samo da kazem kako ovaj aspekt radi u mojoj karti,gde su Sunce i Mesec na 9 -om stepenu Device u sedmoj kuci.
Moji roditelji su iz razlicitih gradova,uzeli su se iz ljubavi,nigde ne idu jedno bez drugog,i sa godinama se slazu da jedno drugome sve vise znace..Ovo deluje idilicno.Da li je Mesec spaljen?Majka ima slobodu,ali se ipak vise posvetila deci i njegovoj,suprugovoj karijeri ,a svesno sebe stavila u drugi plan.Njegova karijera je bila blistava,ugled ogroman..Sve lovorike ipak njoj,njoj se svi dive,u javnosti,savrsen par.Koliko ih znam ,i u kuci.Nikad svadja.

Culo vida kod mene nije bas najbolje,od 9 -te godine imam miopiju,dioptrija je ista na oba oka,/So i Mo su na istom stepenu/.
Za sad,to je jedina negativna strana ovog aspekta koju sam osetila...Videcemo sta ce biti kada ja postanem Mo...Pisacu Vam..
Do tada,kakva su vasa iskustva sa ovom konjukcijom?

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement