View Single Post

Old 12-07-2009, 02:49  
vodolija91
Švrća

vodolija91's Avatar

vodolija91 je offline
Registrovan: Jul 2009
vodolija91 je na dobrom putu
Talking

Quote:
Originally Posted by markobgd VIdi Poruku
bices krupan kad porastes, jupiter na asc.... mada imam i ja jupiter na asc pa sam mrsav al dobro....
svetlije boje kose,... verovatno.
Jupiter u prvoj kuci je fenomanalan kao zastita za fizicko telo, nema veze sto je retrogardan...... (sem sto ti moze dati problem sa kilazom).

Kod tebe u natalnoj karti je jako polje javnosti, tako da je moguce da ces se baviti medijima, uran i saturn su dosta jaki jer su zamenili mesta a i krajnji su dispozitori skoro svih planeta. tako da, jako sesto polje, jako sedmo, posao i ljubav bi trebalo da ti idu. trebalo bi da volis mladje devojke, i da ti je jako bitan intelektualni sklop.... imas verovatno starijeg brata ili sestru sa kojima imas super odnos.
Jedino odnos sa caletom moze biti malo problematican zbog sunce90pluton egzaktno.
mars u blizancima => nekad kasnije problemi sa okostavanjem...dakle pazi na to.. i pazi da ne flipnes od nerviranja jer imas saturna u vodolija,a on vladar 6te kuce ..........
eto mrzi me vishe
znaci fantasticno opisao si me u nekoliko redova.Ako mozes da mi kazes preciznije o mom nekom buducem zanimanju.I da mrsav sam.Kako ovo radis?
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement