View Single Post

da vidimo ...
Old 05-06-2009, 18:37  
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Shmishonja je na dobrom putu
Arrow da vidimo ...

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
da li cu ja naslediti imovinu moje majke? 5.6.2009 12.48 skopje. hvala.
• Da vidimo ~ ti i tvoja majka ste Merkur na 24° Bika i Mesec na 18° Škorpiona ~ ili ti = Merkur, mama = Mesec. Njeno nasledje je 8 od X polja ~ tj. horarano V polje = Saturn na 15° Device u XII polju O° Asc' ~ samo nasledje [Saturn] je povezan sa tobom [Asc']

○ Da bi dobili potvrdan odgovor ~ treba nam aplikacija izmedju Merkura i Saturna [koji su inače preko tabele povezani : Merkur sa Saturnom preko lica i termina ~ ti si dosta skeptična ali i optimista u isto vreme u vezi toga, a Saturn preko vladavine i egzaltacije sa Merkurom ~ tebe to nasledje apsolutno obožava!]

• od aplikacija imamo :
~ Mesec je imao separaciju 60° sa Saturnom i ima aplikaciju 180° sa Merkurom i to 180° ~ ali, tu aplikaciju prekida Saturnov aspekt sa Suncem koje ovde vlada majčinim III poljem [rodjaci ~ braće/sestre] Iz ovoga vidimo da je u početku nasledstvo bilo i namenjeno samo tebi, ali da će se tu neko umešati i pokušati da se dokopa dela koji mu/joj u suštini i ne pripada. Dugo sudjenje, ali sa pozitivnim ishodom po tebe

Quote:
Originally Posted by ajde VIdi Poruku
kad cu dobit nasljedstvo prodajom imovine?
3.jun 2009
18:57 sarajevo
evo
inace ide preko mame.. ona treba dobit .. cim dobije valjda cu se i ja ocesat
al zamislila sam sebe.. odnosno porodicu.. kad dobiva
○ Da vidimo ~ ti si Mars na 02° Bika, a mama je naravno Mesec na 26° Vage kao i vladar X polja ~ Merkur na 23° Bika. Njeno VIII polje [nasledje] je isto Mars.

• Da bi dobili potvrdan odgovor ~ treba nam aplikacija izmedju Meseca i Marsa, ili pak Merkura i Marsa, ili da ih neka treća planeta spaja.

○ Mesec je u praznom hodu i kad udje u znak škorpiona prva aplikacija mu je 180° Mars! Zatim se Mesec spaja sa Saturnom preko 60° ~ moguće neke pravne začkoljice koje će stagnirati sudski proces primopredaje nasledja i potom Mesec ima 180° sa Merkurom ~ iz ovoga svega vidimo da će oko svega da se digne velika gungula, pojaviće se rodjaci za koje niste ni znali da postoje, zavrzlame oko dokumenata i papirologije ali ipak na kraju će ona dobiti to što njoj pripada [iako deo koji će tebi dati neće biti onoliki koliko se ti nadaš]

~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Forum » Dnevnik Jednog Astrologa «
Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : +381 61 17 04 231 ili +381 677 014 817
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement