View Single Post

Old 24-05-2009, 21:56  
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wireless VIdi Poruku
po meni su stepeni, verteksi i slične tačke dosta spekulativni, verujem da se krupne stvari vide u Rxu, Solaru i direkcijama.
nešto sam loše izračunao da ti je u Solaru kada ti se rodilo dete Mo bio u na Mc-u u Ovnu, doduše odokativno sam računao, pa rekoh Ovan muško dete.... moja greška.
eto....suprotnih misljenja na tone...
neko kaze imaju efekta te tacke,vertexi..i ostali ...neko kaze nemaju...doduse ja sam mislim negde na nekoj temi napisala...ne znam sad kojoj ..mozda na temi sedma kuca da je meni bas odradio cini mi se lunarni horoskop na tacku braka pa sam se tog meseca i udala ..davne 1995.
e sad...ja cu pisati da li se ove godine odigralo isto! ...jer ove godine mi je u solaru sto nije bio slucaj kad sam se udavala prvi put ...
inace direk. JU mi je bio na vrhu MC pa je to mozda oznacilo " prelazak u drugu kucu" a i direk. MA je bio u konjukciji sa vrhom MC...

P.S.sad proverila...jeste lunarni IC na tacki braka tog meseca avgusta 1995. kad sam se udala ..a i ovo : lunarni Vertex u konjukciji sa mojim natal. SO i Junom tog meseca....direkt. Vertex promenio znak ,progres. VE promenila znak,progres. MO prelazio preko natal. VE ,a progres. i direk. SO selo na natal. SA kao vladara moje natal. 7.kuce=brak,a direk.UR = iznenada,promena na natal. MO u 4.polju=mesto boravka...
Advertisement