View Single Post

Old 20-04-2009, 19:22  
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Ako nekome ispricas o negativnim aspektima i opasnostima koje nose u 90% slucajeva ti kazu da ides u p...m... da nemas pojma da prejudiciras stvari da slutis itd...ljudi ne vole da cuju negativne stvari vole samo hvalospeve i ode o sebi i taj astrolog koji se uhvati za jedan ili dva dobra aspekta i isprica ti bajke on je dobar i toplo ga preporucis prijateljima ali onaj ko je hteo da ti zaista pomogne i upozori na neke negativnosti je seronja i njega odbacujes,naravno kada se desi nesto lose(a misljenja sam da se moze izbeci ili ublaziti) onda ponovo dolaze po pricu ali tada trezvenije razmisljaju,isti je slucaj i sa sinastrijama naravno, niko ne voli da mu u pocetku veze kada je u zanosnoj ljubavi ukazes na lose aspekte i desavalo sa i podrugljivo komentarisanje ali opet ali kada se otvore karte i partner se pokaze u pravom svetlu onda se trazi misljenje" bez rukavica"

Nesto iz moje proslosti :moja osma kuca i u njoj uran i pluton u konjukciji pricali su mi o toj konjukciji kao o strastvenoj osobi jer boze moj uran u slucajnoj egzaltaciji a pluton u slucajnom sedistu i ok ali 8.polje je i polje smrti a moze se desiti iznenada.....u mojoj 10 godini leta gospodnjeg 1976 sam se davio i umalo da se sve strasti koje "obecavaju" moje natalne planete(mars.venera.mesec i ur.pl...) ne ostvare nikada.Tog dana sam imao tranzitnog urana na marsu a merkur i mars na pl i ur orbisi su bili 1 stepen.
primarne direkcije:
me 0 sa,ma 0 jmc a osa cvorova na osi IC MC......a asc je 90 natalni mars

samo da jos dodam da je tranzitni JU pravio 60 na natalni saturn a direktovani mesec je bio egzaktno na DSC

Last edited by mandrak-21; 20-04-2009 at 19:37..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement