View Single Post

Old 08-11-2008, 20:18  
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Napravicu malu rekapitulaciju do sadasnjeg solara, posto se neke stvari poklapaju, kao sto sam i nagovestila:
Konjukcija Jupitera i Meseca u 6-toj mi donose probleme sa zdravljem, cak sam pocela da sumnjam da imam upalu pluca posto sam od avgusta meseca neprestano bolesna i imam neke temperature, tako da se moja najgora slutnja da cu imati problema sa zdravljem obistinjuje.
Pluton u 5-toj doneo mi je konacan razlaz sa bivsim i to na najruzniji nacin, gde je proradilo svo moje ludilo jedne Skorpije, koja je bockala i grizla, dok nije ubila. I kao sto Pluton donosi i konacno olaksanje, napokon i to osecam.
I dalje se borim sa papirologijom vezanom za stan, tako da ces, Nessy, izgleda biti u pravu, tek sledece godine, jer ne verujem da ce se ove godine bilo sta izdesavati sto se tice kupovine stambenom prostora.
Sto se tice nekog novog, nista se nije desilo, cak nemam nista ni na vidiku, pa ni neka eventualna trudnoca ne dolazi u obzir.
Posao je ok, nemam problema sa porezima (pu, pu, samo mi jos i to treba), mada sredjujem svoju kreditnu karticu, koju sam unakazila na mojim proputovanjima korz Jevropu i nije mi zao.
Sum sumarum, bas mi i nije neka godina, ali ostavljamo i ovih sest narednih meseci da vidim sta ce se desavati. Negde sam primetila da vise radim na tranzite i to "teskih" planeta, a to pocinje od polovine novembra kada Satrun pocinje da mi kvadrira Veneru i Marsa, kao Uran takodje.
Javljam sta se desava u svakom slucaju.
Advertisement