Tema: ascendent
View Single Post

Old 17-02-2007, 08:37  
edica:)
Početnik

edica:)'s Avatar

edica:) je offline
Registrovan: Feb 2007
edica:) je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela pizelly VIdi Poruku
To shto je njegov Mjesec u tvojoj VII kuci,govori da on ima dushu ,bash onakvu kakva je tebi potrebna od strane tvog brachnog partnera.Jer tebi je sedma kuca ,braka i partnerskih odnosa u sazvezdju Shkorpiona i Strijelca.I njemu je tu sigurno lijepo.
Ali tvoj Jupiter ,vladar tvoje VIII kuce pravi aspekt, zvan inkonjukcija, sa njegovim Mjesecom.Znachi tvoj Jupiter je u vodenom znaku,a njegov Mjesec u vatrenom znaku,pa obzirom da to nisu isti elementi,teze dolazi do uskladjivanja energija.

Isto tako,njegov Pluton,koji je vladar njegove VI kuce,koja je izmedju ostalog kuca bolesti,pa josh XII od sedme,pravi inkonjukciju sa tvojim Mjesecom,ponovo je potrebno prilagodjavanje,uskladjivanje energija.
Posebno sada,kad ide tranzit Urana nad tvojim Mjesecom u Ribama,on ce biti jako opterecen,imash josh kvadrat Mjeseca sa njegovim Neptunom,pa ga idealizujesh,pa inkonjkciju sa njegovim Plutonom,pa cesh imati ubrzo konjukciju sa tranzitnim Uranom...a ne zaboravi da je Mjesec dusha i to tvoja josh malena dushica....chuvaj se
Zdravo seljački ,
kakvo prilagođavanje,na koji način?
Također me zanima,da li postoje od njegove strane emocije ili bi na to mogao ukazivati sekstil MO/SO?(da,nepovjerljivost nam je obostrana mana )Ili sam pak u svemu tome opet ja jedna zaljubljena looda u nekoga tko ne oseća isto?

Ah evo,odlučih javno ispovjedat svoje grije..
Već skoro pa 4 mjeseca, s time da intenzivno već par tjedana na razno raznim stranama interneta,ali i svijeta(išla babi astro)pokušavam dobiti odgovor koji me jednostavno neće i neće,ma što god učinila
Vezano je naravno uz sinastriju,zahvaljujući kojoj sam se počela interesirati za astrologiju,a u međuvremenu naišla preko jednog saita čak i na svoj astro blizanca ,ali naravno,pogađate,odgovora za koji bi doslovno nekome uplatila putovanje na Karibe -ne!
Stoga bih vas drage curke,samo voljela zamoliti,pošto mi je važno i puuuno mi znači ,kad bi mi rekle da li ima kakvih emocija i strasti između tog mog lafa i mene,ili barem u naznakama,pa da mirno ili pak ako nema,nemirno mogu umrijet od ljubavi fkorz..?
Puuuuuuuuunoooooooooooo hvala i najveća pusa na svetu!!

Last edited by Skorpija; 22-07-2007 at 17:17..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement