View Single Post

Old 31-08-2008, 00:32  
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

ovaj dechko ima pluton na 22. stepenu vage i to u VIII kuci... VIII kuca je kuca smrti...

Uf, kakav horoskop, ne bih volela da sam mu u kozi.. On stvarno mora, ali mora da vodi racuna kada krene na neka duza putovanja. I sta u se desilo sa skolovanjem? Ne verujem da je imao bas srece ukoliko je nesto studirao. Cini mi se da je menjao fakultete kao rukavice.. A isto je i sa devojkama, a pri tome imam utisak da je neverovatno mistican i da ih strasno privlaci.

sad sam npr. pogledala horoskop dugarice kojoj je otac poginuo u saobracajnoj nesreci... neverovatno, ali Sunce joj se nalazi na 22. stepenu jarca u biku u V kuci... e sad.. kako bismo mogli da poveemo jarca, bika i V kucu sa saobracajnom nesrecom...

Jel' on isao na neko putovanje? Draga, u nasim horoskopima, oca oznacava Sunce, a ono je u ovom slucaju u kvadratu sa Marsom, vladarem 9-te(putovanja, zato i pitam) i 4-te (da li je i njena majka bila sa njim, pa prezivela).

A sto se tice poveizvanja, najbolje ti je da pogledas ciji je vladar ta planeta, mislim na polje, i kakve aspekte pravi, pa sve ono sto je izizovno, toga se treba cuvati. Na pr. ovaj decko ima Plutona u 8-moj, znaci u svojoj prirodnoj kuci, u Vagi, znaci moze proraditi kada bude bio u braku, ali je vladar 9-te kuce, kuce putovanja, obrazovanja, vere, pa u inokonjukciji sa Venerom, svojim dispozitorom, sto bas i nije dobar aspekt, odnosno aspekt prilagodjavanja. E sad nezavisno od ove price, ima i ovog Urana u 9-toj, koji je sav u opozicijama, pa bi stvarno bilo pozeljno da skine ciglu sa pedale za gas.
Advertisement