Tema: Vertex
View Single Post

Old 15-02-2007, 13:27  
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Registrovan: Aug 2006
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Evo imam ja neke zanimljivosti vezane za Vertex/Antivertex..Naime, skoro sam upoznala jednu osobu sa kojom sam u kao vezi, u vreme kada je moj tranzitni JMC bio egzaktno na mom natalnom Verteksu (I kuca), sto znaci da je SMC bio na Antivertexu (VII kuca)..Njegovo tr. Sunce u konjukciji sa tr. Venerom bili su u konjukciji sa njegovim natalnim Anivertexom..Venera gotovo egzaktno, a Venera inace vlada njegovim Suncem..U sinastriji jedino imam konjukciju njegove karme i Merkura sa mojim Vertexom (u Devici-moja VII kuca), dok je njegov Vertex u istom znaku u kojem su i njegov i moj Saturn, ali su orbisi nesto siri..(njegova VII i VIII kuca) Sta mi jos zanimljivo..Citala sam da je takodje bitno pogledati solarni horoskop jedne osobe i uporediti sa natalnom kartom druge osobe..U njegovom solarnom horoskopu Venera je u 5. kuci i nalazi se egzaktno na mom natalnom Vertexu, a njegov solarni SMC egzaktno na mojoj natalnoj Veneri, sto znaci i da je u konjukciji sa mojim Antivertexom..Obrnutu situaciju jos nisam proucila..
E sad...sta ce od ovoga biti i koliko ce trajati, nemam pojma...ali je zanimljivo..
Moram da pogledam kakva je situacija sa mojim muzem, pa ako i tu budem pronasla nesto zanimljivo vezano za Verteks, javnucu vam..

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement